Wycieczka do Multicentrum w Jaworze + FILM

Multicetrum. Nazwa sugeruje, że to miejsce oferujące multum zabawy, wrażeń i edukacji. Czy rzeczywiście tak jest? Koniecznie przeczytajcie wewnątrz newsa, gdzie znajdziecie relacje uczestników, FILM oraz wiele innych ciekawych informacji.

www.jawor.naszemiasto.plNa powyżej zalinkowanej stronie możecie dokładnie przeczytać i zaznajomić się w ofertą, z której korzystaliśmy będąc na wycieczce w jaworskim Multicentrum. Nasza wycieczka wyklarowała się dzięki temu, że bierzemy czynny udział w projekcie Dolnośląska E-szkoła. Wtrącając swój komentarz; uważam, że odwiedzone przez nas miejsce to doskonały sposób na przekonanie się, dotknięcie własnymi dłońmi i mózgiem zawodów powiązanych z technologiami informatycznymi. Przyjemne było widzieć, że to właśnie ode mnie może zależeć, jak będzie coś działało, czy będzie to bezpieczne i zgodne z planem. Dotarło do nas, że praca przy komputerze to odpowiedzialna i wymagająca dużej koncentracji robota. Jednak niewątpliwie niosąca za sobą dużo frajdy. margus

::: Galeria :::

Dnia 10 marca, 2011r udaliśmy się do Multicentrum w Jaworze. Po przyjeździe poszliśmy na rynek, gdzie mieliśmy tzw. czas wolny. Następnie uczestniczyliśmy w zajęciach. Mogliśmy stworzyć własną muzykę, ułożyć klocki inżynierskie, stworzyć film oraz sprawdzić jak działa energia odnawialna. Na koniec rozwiązaliśmy quiz. Wycieczka była bardzo udana, gdyż zajęcia bardzo nas interesowały. Mamy nadzieję, że takich wyjazdów będzie więcej. Ewa Hojnacka, Karolina Waniewska, Ola Bagińska IIg Multicentrum w Jaworze jest wspaniałym miejscem, w którym młodzi ludzie mogą dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. Tamtejsze zajęcia nie odbywają się na zasadzie czystej teorii. Głównym źródłem wiedzy ale i równie świetnej zabawy są ciekawe doświadczenia, wykonywane z użyciem komputera. Mimo, iż wiele rzeczy było godnych uwagi, np. konstruowanie urządzeń i ich programowanie, to największym uznaniem cieszyła się sala „tworzenia muzyki”. w której każdy uczestnik wycieczki mógł stworzyć własny utwór. Bez względu na zainteresowania, predyspozycje i umiejętności każdy z nas świetnie się bawił i wyszedł z Multicentrum z nową dawką energii oraz drogocennej wiedzy zdobytej w nietypowy i innowacyjny sposób. Monia i Kamila Uważamy, że Multicentrum to świetna zabawa połączona z nauką. Mogliśmy tam poznać nowości techniczne i informatyczne. Możliwe było zbudowanie i zaprogramowanie własnego pojazdu lub innej konstrukcji. Była możliwość stworzenia własnej Muzyki oraz dowiedzenia się, jak pozyskuje się energię odnawialną. M.Drozd, M.Pietrzak, M.Naparty, K.Adamowicz, B.Walentynowicz. Było fajnie i robiliśmy muzykę. Obserwowaliśmy minielektorwnie, jaki jest schemat jej działania. Były też klocki dla inżynierów, z których budowaliśmy ciekawe urządzenia, które następnie sami programowaliśmy. Na zakończenie rozwiązywaliśmy tekst, gdzie z pomocą pilotów wciskaliśmy odpowiedź. W Multicentrum było fajnie i podobało nam się. Cieszylibyśmy się, gdybyśmy mogli pojechać tam jeszcze raz. Ł.Tobera,P. Tutaj, P.Kraśniewski,K. Tulejbicz,M. Dudek, F.Janson, Oto krótki film z wycieczki do Multicentrum. Zapraszam do oglądania !

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony