Jesteś tutaj: Strona głównaOsiągnięcia uczniówOsiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010

KONKURSY PRZEDMIOTOWE


OGÓLNOPOLSKIE

semestr 2

Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej - Tomasz Staśkiewicz kl. 3G

POWIATOWE

semestr 2

I Miejsce - Monika Olejniczak kl. 2a w Powiatowym Konkursie Poezji Anglojęzycznej
I Miejsce - Marcel Naparty kl. 2a w Powiatowym Konkursie Przekładu z Języka Angielskiego
I Miejsce - Filip Niżyński kl. 3a w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
I Miejsce - Krystian Tulejbicz kl. 2a w Powiatowym Konkursie Potyczki-Matematyczo-Fizyczno-Chemiczne w Ujeźdźcu Wielkim

II Miejsce - Filip Niżyński kl. 3a w Powiatowym Konkursie Poezji Anglojęzycznej
II miejsce - Tomasz Staśkiewicz w Powiatowej Olimpiadzie Informatycznej
II miejsce - Aleksandra Antosik oraz Paulina Dytko kl. 3g w Powiatowym Turnieju Reportażu, kategoria: fotoreportaż
II miejsce - Alicja Pietruszka kl. 3a w Powiatowym Turnieju Reportażu
II miejsce - Monika Olejniczak kl. 2a w Powiatowym Turnieju Reportażu
II Miejsce - Michał Dudek kl. 2a w Powiatowym Konkursie Potyczki-Matematyczo-Fizyczno-Chemiczne w Ujeźdzcu Wielkim

III Miejsce - Paulina Niżyński kl. 3a w Powiatowym Konkursie Poezji Anglojęzycznej
III Miejsce - Bartosz Furtak kl. 3a w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej "Jestem Europejczykiem”
III Miejsce - Michał Dudek kl. 2a w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Ratamaga"
III Miejsce - Paulina Niżyńska kl. 3a oraz Angelina Górska w Powiatowym Turnieju Reportażu, kategoria: fotoreportaż
III Miejsce w Powiatowym turnieju "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego" - zespół: Małgorzata Wysocka 3g, Michał Przyślak 3g, Łukasz Tobera 2a
III Miejsce - Mariusz Muller kl. 1a w VII Powiatowym Konkursie Literacko-Dziennikarskim

Wyróżnienie - Paulina Niżyńska kl. 3a w VII Powiatowym Konursie Literacko-Dziennikarskim
Wyróżnienie - Ilona Szymankiewicz kl. 3e w VII Powiatowym Konursie Literacko-Dziennikarskim

semestr 1
II Miejsce - Artur Sułkowki kl. 2g w Powiatowym Konkursie Historycznym "Starożytna Grecja"
III Miejsce - Marlena Dumin kl. 2a w Powiatowym Konkursie Historycznym "Starożytna Grecja"

REGIONALNE

semestr 2

Nagroda - Filip Niżyński kl. 3a w Konkursie Recytatorskim dla uczniów szkół gimnazjalnych organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich

semestr 1

NAGRODA - Marlena Dumin kl. 2a w Konkursie Poetyckim „Ja i mój świat” organizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kobierzycach
WYRÓŻNIENIE - Weronika Bocianowska kl. 1g w Konkursie Poetyckim „Ja i mój świat” organizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kobierzycach


  • KONKURSY ARTYSTYCZNE

    OGÓLNOPOLSKIE

    semestr 2
    semestr 1


    WOJEWÓDZKIE

    semestr 2

    I Miejsce zespół SIXTEEN RECORDS w składzie: Martyna Marek (3g), Izabela Możdżeń (3g), Klaudia Kurek (2d), Paulina Łopatka (2g), Izabela Pawłowska (2g), Patrycja Fita (2g), Filip Niżyński (3a) w Dolnośląskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej


    semestr 1


    POWIATOWE

    semestr 2


    semestr 1

    REGIONALNE

    semestr 2

    I Miejsce - zespół SIXTEEN RECORDS 1 w składzie: Martyna Marek (3g), Izabela Pawłowska (2g), Patrycja Fita (2g), Filip Niżyński (3a), Joanna Walczak (3d), Szymon Paszkiewicz (2e) w konkursi Poezji Śpiewanej w Miliczu
    I Miejsce - duet wokalny: Izabela Możdżeń (3G) i Filip Niżyński (3A) z towarzyszeniem Szymona Paszkiewicza (2E) na instrumentach perkusyjnych w Festiwalu Piosenki Miłosnej w Miliczu
    I Miejsce - zespół SIXTEEN RECORDS w składzie: Martyna Marek (3G), Izabela Pawłowska (2G), Patrycja Fita (2G), Marlena Bortnowska (3D), Klaudia Kurek (2D), Joanna Walczak (3D), Dagmara Ziober (3D), Karolina Waniewska (1G), Szymon Paszkiewicz (2E) w Festiwalu Piosenki Miłosnej w Miliczu

    II Miejsce - zespół SIXTEEN RECORDS 2 w składzie: Klaudia Kurek (2d), Izabela Możdżeń (3g), Karolina Waniewska (1g), Marlena Bortnowska (2d), Dagmara Ziober (3d) w konkursi Poezji Śpiewanej w Miliczu
    II Miejsce - Paulina Łopatak (2G) w Konkursie Poezji Śpiewanej w Miliczu
    II Miejsce - Paulina Łopata (2G) w Festiwalu Piosenki Miłosnej w Miliczu
    II Miejsce - Monika Olejniczak (2A) w Festiwalu Piosenki Miłosnej w Miliczu

    III Miejsce - Monika Olejniczak kl. 2A w Konkursie Poezji Śpiewanej w Miliczu
    III Miejsce - Małgorzata Wysocka (3G) w Festiwalu Piosenki Miłosnej w Miliczu

    Wyróżnienie - Klara Rudzka (1G) i Patrycja Pękowska (1G) w Festiwalu Piosenki Miłosnej w Miliczu

    semestr 1
    I Miejsce - Monika Olejniczak kl. 2a w III Konkursie Pieśni Patriotyczej organizaowanym przez Ośrodek Kultury w Miliczu
  • KONKURSY SPORTOWE

    OGÓLNOPOLSKIE

    semestr 2
    semestr 1


    WOJEWÓDZKIE

    semestr 2

    I Miejsce - Łukasz Samiło (2F) w Finale Strefy Wrocławskiej Indywidulanych Mistrzostw Uczniów Gimnazjów w lekkiej atletyce w konkurencji biegi 2000m
    I Miejsce - Łukasz Samiło (2F) w Finale Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży Indywidualnych Biegów Przełajowych Chłopców na dystansie 2,7 km

    II Miejsce - Krzysztof Nolbert w Finale Strefy Wrocławskiej Indywidulanych Mistrzostw Uczniów Gimnazjów w lekkiej atletyce w konkurencji pchnięcie kulą
    II Miejsce - Piotr Nowicki kl.3g w Finale Strefy Wrocławskiej Indywidulanych Mistrzostw Uczniów Gimnazjów w lekkiej atletyce w konkurencji bieg na 1000m
    II Miejsce - Adam Kwasigroch w Finale Strefy Wrocławskiej Indywidulanych Mistrzostw Uczniów Gimnazjów w lekkiej atletyce w konkurencji rzut dyskiem

    III Miejsce - Izabela Małecka w Finale Strefy Wrocławskiej Indywidulanych Mistrzostw Uczniów Gimnazjów w lekkiej atletyce w konkurencji bieg na 1000m
    III Miejsce - Kamil Hankiewicz w Finale Strefy Wrocławskiej Indywidulanych Mistrzostw Uczniów Gimnazjów w lekkiej atletyce w konkurencji bieg na 1000 m
    III Miejsce - Maciej Juchnowicz w Finale Strefy Wrocławskiej Indywidulanych Mistrzostw Uczniów Gimnazjów w lekkiej atletyce w konkurencji rzut dyskiem

    VII miejsce - zespół: Aleksandra Gibka kl. 3A, Bartłomiej Zagórski kl. 1A, Damian Poniecki kl. 2 i Michał Przyślak kl. 3G w Wojewódzkim Turnieju Szchowym,

    semestr 1


    POWIATOWE

    semestr 2

    I Miejsce - zespół: Aleksandra Gibka kl. 3A, Bartłomiej Zagórski kl. 1A, Damian Poniecki kl. 2 i Michał Przyślak kl. 3G w Powiatowym Turnieju Szchowym,
    II Miejsce - Katarzyna Górska kl. 1b, Emilia Sobolewska kl. 2g w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Dolnośląskiej Gimnazjady w kategorii dziewczęta

    III Miejsce - w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Dolnośląskiej Gimnazjady w kategorii chłopcy

    semestr 1

    I Miejsce - zespół: Kamil Hankiewicz, Łukasz Samiło, Piotr Nowicki, Patryk Szulc, Przemysław Mejer, Grzegorz Mazurek, Piotr Tutaj, Przemysław Salej, Timar Jeske, Dawid Urban w Sztafetowych Mistrzostwach Gimnazjów w Biegach Przełajowych 10 x 1000m w Trzebnicy (kategoria chłopcy)
    I Miejsce - Kamil Hankiewicz w biegu Sylwestrowm dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych w Trzebnicy, kategoria chłopcy kl. II
    I Miejsce - Przemysław Mejor kl. 1 w jesienny biegach przłajowych o "Puchar Trzebnickiego Święta Sadów" (kategoria: chłopcy rocznik 1996)
    I Miejsce - Iza Małecka kl. 2 w jesienny biegach przłajowych o "Puchar Trzebnickiego Święta Sadów" (kategoria: dziewczęta rocznik 1995)
    I miejsce - Kamil Hankiewicz kl. 2b w jesienny biegach przłajowych o "Puchar Trzebnickiego Święta Sadów" (kategoria: chłopcy rocznik 1995)
    I Miejsce - Piotr Nowicki kl. 3g w jesienny biegach przłajowych o "Puchar Trzebnickiego Święta Sadów" (kategoria: chłopcy rocznik 1994)

    II Miejsce w Sztafetowych Mistrzostwach Gimnazjów w Biegach Przełajowych 10 x 1000m w Trzebnicy (kategoria dziewczęta): Iza Małecka, Monika Łańczak, Monika Dziuda, Joanna Jurkowska, Angelika Bożek, Katarzyna Fręczko, Emilia Kuźma, Agata Jędra, Katarzyna Rakoczy, Patrycja Gryglewicz
    II Miejsce w Powiatowym Turnieju Koszykówki Chłopców - zespół: Mateusz Lewandowski, Jacek Lewiński, Adrian Górski, Maciej Rydel, Patryk Rudnicki, Filip Niżyński, Patryk Szkibiel, Patryk Kopij, Michał Przyślak, Łukasz Klapitka i Tomasz Sztuk
    II Miejsce - Agata Jędra kl. 2a w jesienny biegach przłajowych o "Puchar Trzebnickiego Święta Sadów" (kategoria: dziewczęta rocznik 1995)
    II Miejsce Katarzyna Frenczko kl. 3a w jesienny biegach przłajowych o "Puchar Trzebnickiego Święta Sadów" (kategoria: dziewczęta rocznik 1994)

    III Miejsce - Łukasz Samiło w biegu Sylwestrowm dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych w Trzebnicy, kategoria chłopcy kl. II
    III Miejsce w Powiatowych Zawodach Piłki Nożnej Chłopców - zespół: Kacper Grudkowski kl. III B, Erwin Łukawy kl. I A, Michał Dudek kl. II A, Mateusz Olikiewicz II D, Kamil Lewek kl. II B, Łoskot Piotr kl. II F, Mateusz Lewandowski kl. III A, Marcin Palej kl. III F, Wojtek Tadeusiak kl. III B, Marcin Szumiński kl. III A, Patryk Szulc kl. III F, Grzegorz Mazurek kl. III G, Paweł Barczyk kl. III D, Kamil Hankiewicz kl. II D, Piotr Nowicki kl. III G, Przemek Salej kl. II A.
    III Miejsce - Marcelina Duda kl. 1b w jesienny biegach przłajowych o "Puchar Trzebnickiego Święta Sadów" (kategoria: dziewczęta rocznik 1996)
    III Miejsce - Piotr Tutaj kl. 2a w jesienny biegach przłajowych o "Puchar Trzebnickiego Święta Sadów" (kategoria: chłopcy rocznik 1995)
    III Miejsce - Patrycja Grygielewicz z kl. 3 w jesienny biegach przłajowych o "Puchar Trzebnickiego Święta Sadów" (kategoria: dziewczęta rocznik 1994)



    REGIONALNE

    semestr 2
    semestr 1

  • STYPENDIA

    STYPENDIA NAUKOWE I SPORTOWE ZA 2 SEMESTR

    Stypendia za wyniki w nauce:

    Stypendia sportowe:


    STYPENDIA NAUKOWE I SPORTOWE ZA 1 SEMESTR

    Stypendia za wyniki w nauce:
    1a Jurkowska Joanna, 1a Kuracińska Małgorzata, 1a Bagińska Paulina, 1a Barszczyk Piotr, 1a Michalska Sara, 1b Bąk Anna, 1b Tonderys Julia, 1b Duda Marcelina, 1b Łańczak Monika, 1g Szymanowicz Maciej, 1g Klimkowska Aleksandra, 1g Bagińska Aleksandra, 2a Olejniczak Monika, 2a Wołoszyn Alicja, 2a Dudek Michał, 2a Dumin Marlena, 2a Dziekańska Kamila, 2a Pawłowicz Mira, 2a Naparty Marcel, 2a Walentynowicz Bartek, 2b Bocianowska Weronika, 2b Kot Emilia, 2g Piotrowska Natalia, 2g Łopatka Paulina, 2g Poślednik Klaudia, 2g Suwalska Ewa, 2g Wichłacz Justyna, 2g Korzeń Anita, 3a Niżyńska Paulina, 3a Roskowińska Katarzyna, 3a Furtak Bartosz, 3a Halat Joanna, 3a Górski Adrian, 3a Kalinka Małgorzata, 3e Szymankiewicz Ilona, 3g Nowicki Piotr, 3g Andrzejewski Patryk, 3g Dytko Paulina, 3g Staśkiewicz Tomasz

    Stypendia sportowe:
    1c Dziuda Monika, 2a Jędra Agata, 2a Salej Przemek, 2a Tutaj Piotr, 2f Małecka Iza, 2f Samiło Łukasz, 3a Niżyńska Paulina, 3a Górski Adrian, 3g Nowicki Piotr

    STYPENDIUM FUNDOWANE PRZEZ BURMISTRZA ŻMIGRODU za osiągnięcia artystyczne i rozsławianie Gminy i Miasta Żmigród poza granicami naszego regionu


    STYPENDIUM FUNDOWANE PRZEZ PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU TRZEBNICEGO za zaangażowanie w działalność społeczną
Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony