Jesteś tutaj: Strona głównaRekrutacje na zajęcia dodatkowe z Europejskiego Funduszu SpołecznegoRekrutacja uczniów na zajęcia pozaszkolne w ramach projektu „Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji”

Rekrutacja uczniów na zajęcia pozaszkolne w ramach projektu „Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji”

W ramach projektu „Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji” rozpoczynamy rekrutację uczniów na zajęcia pozaszkolne – koła pozaszkolne realizujące międzyszkolne projekty edukacyjne w oparciu o platformę edukacyjną.

Zajęcia pozaszkolne organizowane są w celu wspierania indywidualnych zainteresowań i zdolności uczniów ze szczególnym uwzględnieniem kompetencji kluczowych w obszarach matematycznym, przyrodniczym oraz ICT.

Organizatorem zajęć pozaszkolnych jest Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.

Program jednego Koła obejmuje 60 godzin lekcyjnych, realizowanych w ciągu 12 tygodni, w wymiarze 5 godz. tygodniowo, w okresie od 5 września 2011r. do 27 listopada 2011r.

Osoby chętne proszę o zgłaszanie się do nauczycieli:  Jadwigi Syrko-Bolaczek, Joanny Osio, Bożeny Szymanowicz, Aleksandry Nogały lub Anny Wołoszyn.

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony