Koszykarze mistrzami powiatu

aaW piątek 8 listopada  w Zawonii odbyły się Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w koszykówce chłopców. Nasza drużyna po świetnej grze zajęła pierwsze miejsce i będzie reprezentować powiat trzebnicki na dalszych etapach rozgrywek. W turnieju udział wzięły cztery drużyny, graliśmy systemem każdy z każdym...

W pierwszym meczu pokonaliśmy Gimnazjum Sportowo  Językowe z Trzebnicy 18:9, punkty dla naszego zespołu zdobyli: M. Pursch 11, R. Wrzesiński 3, M. Klimkowski 2 i A. Kołodyński 2. W drugim spotkaniu zmierzyliśmy się z gospodarzem rozgrywek, z Gimnazjum z Zawonii. Po dość łatwym dla nas meczu wygraliśmy 22:11, punkty zdobyli: M. Pursch 8, M. Klimkowski 6, N. Putzan 4, A. Kołodyński 2. Ostatnie spotkanie graliśmy z faworytem turnieju, Gimnazjum z Pęgowa. Zwycięzca tego meczu miał zostać mistrzem powiatu i zdobyć złote medale. Po bardzo zaciętej walce, doskonałej grze w obronie udało się nam zwyciężyć 14:12, mimo, że przegrywaliśmy do przerwy 7:10. Punkty dla naszego zespołu zdobyli: M. Pursch 7, A. Kołodyński 5, K. Jaśkiewicz 2. Wielkie gratulacje!!!
Skład naszej drużyny: Marcel Pursch (kapitan), Michał Klimkowski, Kacper Jaśkiewicz, Aleksander Kołodyński, Robert Wrzesiński, Norbert Putzan, Dawid Poprawa, Adam Szeniawski, Marcin Ławniczak.Tomasz Zakrzewski

Komentarze (1)
1środa, 13, listopad 2013 18:42
Robert Kolebuk
Brawo! Ten wynik pokazuje, które gimnazjum w powiecie jest tak naprawdę gimnazjum sportowym. ;-)
Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony