Mistrzostwa Strefy Wrocławskiej w lekkiej atletyce

W dniu 23 maja 2012 na Stadionie , olimpijskim we Wrocławiu odbyła się strefa (dawne województwo wrocławskie) szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce.

W zawodach wystartowała też reprezentacja gimnazjum im. M.Rataja w Żmigrodzie. Pośród 23 reprezentacji startujących w tej imprezie chłopcy z gimnazjum M.Rataja zajęli miejsce IV a dziewczęta miejsce VI.

. . . G A L E R I A . . .

Załączniki:
Pobierz plik (strefa_in_mistrz_la_gm_2012.pdf)strefa_in_mistrz_la_gm_2012.pdf[ ]356 kB
Czytaj więcej: Mistrzostwa Strefy Wrocławskiej w lekkiej atletyce

Zawody wędkarskie

We wtorek 29 maja 2012 roku odbyły się Mistrzostwa naszego Gimnazjum w wędkarstwie spławikowym. Frekwencja zaskoczyła organizatora, gdyż do zmagań przystąpiło aż 42 osoby, w tym dwie dziewczyny...

. . . G A L E R I A . . .

 

Czytaj więcej: Zawody wędkarskie

Zawody wędkarskie

We wtorek 29.05.2012 roku odbędą się zawody wędkarskie. Zapisy przyjmowane są u p. Grzegorza Urama do piątku (25.05.2012 r.). Ilość miejsc ograniczona.

Regulamin VIII edycji akcji „Polska Biega”

WEWNĄTRZ NIUSA ZNApolska biegaJDUJE SIĘ SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN        VIII EDYCJI AKCJI POLSKA BIEGA!!

Czytaj więcej: Regulamin VIII edycji akcji „Polska Biega”

Pierwsze miejsce biegaczy

glebowiceReprezentanci Gimnazjum im. Macieja Rataja ze Żmigrodu zdobyli zespołowo pierwsze miejsce w Międzyszkolnych Biegach Przełajowych w Głębowicach. Indywidualnie również nie obyło się bez wielkich sukcesów i niespodzianek...

. . . G A L E R I A . . .

Czytaj więcej: Pierwsze miejsce biegaczy

I miejsce piłkarzy ręcznych.

asa27 marca 2012 roku odbyły się w naszej szkole Międzypowiatowe Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców.Naszej reprezentacji w walce o Mistrzostwo przyszło zmierzyć się z gimnazjami z Brzegu Dolnego i Wróblińca...

Czytaj więcej: I miejsce piłkarzy ręcznych.

Drugie miejsce piłkarzy ręcznych.

rrrReprezentacja naszego Gimnazjum zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców. Jedynie reprezentacja Obornik Śl., która w bezpośredniom meczu przegrała z naszym zespołem 14:13, wyprzedziła nas w klasyfikacji. Szersza relacja z zawodów już wkrótce. Wielkie Gratulacje!!!

Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w siatkówce - 2012

W dniach 17 i 18 lutego w Gimnazjum im. M. Rataja w Żmigrodzie zostały zorganizowane Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w siatkówce.
W pierwszym dniu zawodów do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Do turnieju zgłosiło się sześć szkół, reprezentujących Trzebnicę, Oborniki Śląskie, Zawonię, Prusice, Szewce i Żmigród.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w siatkówce - 2012

Mistrzostwa Gimnazjum w szachach

qqW poniedziałek 20 lutego odbyły się w naszej szkole mistrzostwa gimnazjum w szachach. Zawody miały za zadanie wyłonić najlepszych szachistów w naszej szkole, jak również pomogły ustalić reprezentację gimnazjum na zawody powiatowe, które odbędą się 13 marca w Trzebnicy.  W turnieju udział wzięło 26 uczniów...

Czytaj więcej: Mistrzostwa Gimnazjum w szachach

Mistrzostwa Gimnazjum kl.3 w halowej piłce nożnej - film

Film - meczZapraszamy do obejrzenia filmu z finału Mistrzostw Gimnazjum kl.3 w halowej piłce nożnej.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Gimnazjum kl.3 w halowej piłce nożnej - film

Podsumowując poza podobieństwem klas (

Podsumowując poza podobieństwem klas (wszystkie klasy c awansowały), w finale zagrają: Joachim Kokora (Ic), Sylwek Kokora (IIc) i Konrad Kokora (IIIc) :)

Mistrzostwa Gimnazjum w halowej piłce nożnej

finał klas trzecichW dniu dzisiejszym zakończyła się pierwsza część Mistrzostw Gimnazjum w halowej piłce nożnej. W ostatnim meczu finałów roczników klasa IIIc pokonała w finale klas trzecich klasę IIIa wynikiem 5:1...

Czytaj więcej: Mistrzostwa Gimnazjum w halowej piłce nożnej

Short track

Wczoraj (czwartek 02.02.2012) przedstawiciele naszego gimnazjum pojechali na zawody do Wrocławia, gdzie zmierzyli się z wieloma rówieśnikami o tytuł mistrzów województwa w short-tracku.

Czytaj więcej: Short track

Strona 1 z 2

Początek strony